Z akademickiego podwórka. Kolorowy Uniwersytet

• ISBN: 978-83-232-2975-9
  • Kategoria: Wydawnictwa Inne
  • Data wydania: 2016

„Z akademickiego podwórka” to cykl, który w swym zamierzeniu ma przedstawić nieco inne oblicze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W pierwszym tomie Wykładowcy UAM wspominali Studentów. W drugim role się odwróciły. Tym razem prezentujemy Państwu trzecią część publikacji, w której głos oddano naszym najmłodszym Żakom – dzieciom z „Kolorowego Uniwersytetu”, a także osobom związanym z tą inicjatywą. Podczas zajęć „Kolorowego Uniwersytetu”, którego kolejne edycje odbywają się na UAM, uczniowie szkół spotykają się z Wykładowcami, aby zdobywać wiedzę. Nietypowe zestawienie atmosfery wyższej uczelni z dziecięcą ciekawością świata zaowocowało wspomnieniami innymi niż wszystkie. Zachęcamy do przeczytania tych historii.

Napisz opinię o produkcie:Z akademickiego podwórka. Kolorowy Uniwersytet
Typ publikacji Inne