Język
Nawigacja mobilna Strona główna

Skontaktuj się z nami

Wydawnictwo Naukowe UAM

Collegium Maius (IV piętro)
ul. A. Fredry 10
61-701 Poznań

DYREKTOR WYDAWNICTWA

Marzenna Ledzion-Markowska
e-mail: m.markowska@amu.edu.pl

SEKRETARIAT WYDAWNICTWA

(p. 429)

Kinga Szurpit
e-mail: wydawnictwo@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 46
fax 61 829 46 47

SEKRETARZ WYDAWNICTWA

(p. 425)

Joanna Heyducka
e-mail: wyduam@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 45


PROMOCJA I MARKETING

(p. 420)

Małgorzata Adamczak
e-mail: promwyd@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 41

Sławomir Erkiert
e-mail: slawomir.erkiert@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 53


DZIAŁ SPRZEDAŻY

(p. 420)

Paweł Borowczyk
e-mail: press@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 40

(p. 07)
Dominik Kałasz
e-mail: dominik.kalasz@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 39


REDAKCJA MERYTORYCZNA

(p. 431)

kierownik Anna Baziór
e-mail: abazior@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 55

Olga Bronikowska
e-mail: olga.bronikowska@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 56

Ewa Dobosz
e-mail: e.dobosz@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 59

Anna Liberek
e-mail: anna.liberek@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 57

Adam Pielachowski
e-mail: adam.pielachowski@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 60


REDAKCJA TECHNICZNA

(p. 421)

kierownik Elżbieta Rygielska
e-mail: rygielka@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 51

Dorota Borowiak
e-mail: dorbor@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 52


DZIAŁ KOMPUTEROWY

(p. 432)

Reginaldo Cammarano
rc@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 42

Marcin Tyma
e-mail: martym@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 43


KSIĘGOWOŚĆ

(p. 425)

Karolina Kowalska
e-mail: karolam@amu.edu.pl
tel. tel. 61 829 46 58

Lidia Tomkowiak
e-mail: lidiatom@amu.edu.pl
tel. 61 829 46 44

Napisz do nas
Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
Prosimy wpisać litery i cyfry poniżej
Zapisz się