Język
Nawigacja mobilna Strona główna

IMAGES. The International Journal of European Film, Performing Arts and Audiovisual Communication

Punktacja MNiSW (2019): 40

Czasopismo „Images. The International Journal of European Film, Performing Arts and Audiovisual Communication” jest kwartalnikiem naukowym. Ukazuje się drukiem od 2003 roku. Poszczególne numery pisma mają charakter monograficzny i poświęcone są najważniejszym zjawiskom współczesnej kultury audiowizualnej. Dotyczą polskiego i światowego kina, mass mediów, fotografii oraz szeroko rozumianej kultury popularnej. W skład komitetu redakcyjnego pisma wchodzą autorzy polscy i zagraniczni z prestiżowych ośrodków naukowych w Europie i Stanach Zjednoczonych. Część tekstów publikowana jest w języku angielskim i innych językach konferencyjnych. Czasopismo „Images” ukazuje się na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu. Od 2011 jego współwydawcą jest Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna w Łodzi.
Czasopismo indeksowane w bazie Scopus.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty: 1-12 z 18