Na pograniczu chemii i biologii, tom XXXI

Wersja elektroniczna
Platforma: ibuk.pl

Tom zawiera zbiór 42 artykułów podzielonych na cztery grupy tematyczne: chemię™ bioorganiczną, chemię bionieorganiczną, biologię chemiczną oraz biologię. Heterogenność tematyczna i różnorodność stosowanych metod badawczych pokazują wielki potencjał badawczy naszych laboratoriów. Tom kierowany głównie do studentów i młodych pracowników nauki.Tom zawiera streszczenia wystąpień„ doktorantów na XI Seminarium Doktorantów „Na pograniczu chemii i biologii”. To zbiór 42 artykułów podzielonych na cztery grupy tematyczne: chemię™ bioorganiczną, chemię bionieorganiczną…, biologię™ chemiczną… oraz biologię™. Heterogenność‡ tematyczna oraz różnorodność stosowanych metod badawczych pokazują… wielki potencjał‚ badawczy naszych laboratoriów. Tom kierowany głównie do studentów i mł‚odych pracowników nauki.

Przedmowa
Napisz opinię o produkcie:Na pograniczu chemii i biologii, tom XXXI
Typ publikacji Podręcznik
ISBN 978-83-232-2683-3