Język
Nawigacja mobilna Strona główna

Jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

 

Przed nami jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które 27-30 października w EXPO Kraków znów zgromadzą dziesiątki tysięcy miłośników literatury z całego kraju.

Wydawnictwo Naukowe UAM tradycyjnie już bierze udział w tym wielkim wydarzeniu branży wydawniczej w Polsce. Na targach w Krakowie prezentujemy oraz sprzedajemy w promocyjnych cenach publikacje z ostatnich lat z różnych kategorii tematycznych.

Zapraszamy na nasze stoisko B7 w Hali DUNAJ w EXPO Kraków w dniach 27 – 30.10.2022

Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 470 wystawców, przygotowując swoje premiery wydawnicze właśnie na targi. Literatura piękna, faktu, religijna, naukowa i popularnonaukowa, kryminały, thrillery, literatura dziecięca i młodzieżowa, young adult, fantastyka, komiksy i gry planszowe.

Zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz dyskusjach, spotkać się z ulubionymi pisarzami, zdobyć autografy i powiększyć swoje domowe biblioteczki o nowe tytuły.

Tegorocznej edycji przyświecają słowa Juliusza Słowackiego – „Trzeba nam nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba”, które z jednej strony nawiązują do roku romantyzmu, a z drugiej stały się inspiracją do wielu działań.

 

Więcej informacji o targach:Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2022Zapisz się