Wstęp do algebry i teorii liczb

• Dostępność: dostępny
  • ISBN: 978-83-232-2049-7
  • Kategoria: OUTLET, Matematyka
  • Data wydania: 2009

Podręcznik składa się z siedmiu rozdziałów: Wiadomości wstępne, Struktury algebraiczne, Pierścień liczb całkowitych, Ciało liczb zespolonych, Metoda eliminacji Gaussa, Pierścień wielomianów. Konstrukcje pierścienia liczb całkowitych oraz ciał liczb wymiernych i liczb rzeczywistych. Powinien być bardzo cenną pomocą w nauczaniu początków algebry i teorii liczb na studiach matematycznych, niezależnie od programów następnych wykładów z zakresu algebry oraz koncepcji dydaktycznych wykładowcy. Jeśli nawet nie jest przewidziany oddzielny wykład pt. Wstęp do algebry i teorii liczb, to książkę można traktować jako źródło dodatkowej lektury dla studentów.

Uwaga! Egzemplarze outletowe mogą posiadać przetarcia, zabrudzenia, wgniecenia, zagniecenia, drobne uszkodzenia!

Napisz opinię o produkcie:Wstęp do algebry i teorii liczb
Format 17,0 x 24,0
ISBN 978-83-232-2049-7