Zasady nagłaśniania pomieszczeń i przestrzeni otwartej

• Dostępność: dostępny
  • ISBN: 83-232-1175-2
  • Kategoria: OUTLET, Akustyka
  • Data wydania: 2003

W książce zaprezentowano ogół zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z nadźwiękowieniem obiektów o różnym przeznaczeniu. Uaktualniono dane dotyczące elementów technicznych linii nagłaśniającej oraz znacznie rozbudowano rozdział prezentujący symulację komputerową pola akustycznego w nagłaśnianym pomieszczeniu zamkniętym. Dodatkowo omówiono instalacje audiowizualne w pomieszczeniach zamkniętych. Podręcznik przeznaczony jest dla studentów akustyki i reżyserii dźwięku, inżynierów - praktyków związanych z radiofonią, telewizją, telekomunikacją, budownictwem, słuchaczy kursów podyplomowych.

Uwaga! Egzemplarze outletowe mogą posiadać przetarcia, zabrudzenia, wgniecenia, zagniecenia, drobne uszkodzenia!

Napisz opinię o produkcie:Zasady nagłaśniania pomieszczeń i przestrzeni otwartej
Wydanie II uzupełnione
ISBN 83-232-1175-2