Studia Musicologica Calisiensia I. W kręgu fortepianu i muzyki fortepianowej

• ISBN: 978-83-232-3459-3
  • Kategoria: Muzykologia
  • Data wydania: 2019

Tom prezentuje wyniki badań kaliskich naukowców z różnych dziedzin muzykologii historycznej i systematycznej. Książka zawiera prace poświęcone przede wszystkim problemom muzyki fortepianowej w rozmaitych jej aspektach oraz historii budownictwa fortepianów, których autorami są pracownicy Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM i związani z Wydziałem kaliszanie oraz naukowcy z ośrodków akademickich Polski czy Szwecji. Prezentowane teksty mają charakter historyczny lub teoretyczny, charakteryzują się różnorodnym podejściem do dyskursu naukowego, wykazują indywidualne założenia metodologiczne w podjętej problematyce badawczej.

Napisz opinię o produkcie:Studia Musicologica Calisiensia I. W kręgu fortepianu i muzyki fortepianowej
ISBN 978-83-232-3459-3