Język
Nawigacja mobilna Strona główna

Studia Germanica Posnaniensia, v. XXXIII

20,00 zł

Rocznik „Studia Germanica Posnaniensia” utworzony został w Instytucie Filologii Germańskiej UAM w roku 1971. Czasopismo ma zasięg międzynarodowy, publikowane są w nim artykuły w języku niemieckim, polskim i angielskim z zakresu literaturoznawstwa i językoznawstwa germanistycznego oraz wiedzy o kulturze krajów niemieckiego obszaru językowego. Jest dostępne we wszystkich większych bibliotekach we wszystkich krajach niemieckojęzycznych, USA i Kanadzie.

The annual review „Studia Germanica Posnaniensia” was started at the School of German of Adam Mickiewicz University in 1971. Since then the annual has had international circulation and is now available in all major libraries in German-speaking countries, the USA and Canada. It carries articles in German, Polish and English on German literature, linguistics and culture.

Typ publikacji Wydawnictwo ciągłe
Rok wydania 2013