Język
Nawigacja mobilna Strona główna

Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny 1/2014

45,00 zł

„Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny” jest najstarszym czasopismem prawniczym w Polsce – założonym w 1921 r., organem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W kwartalniku publikowane są prace ze wszystkich dziedzin prawa, ekonomii i nauk społecznych, odzwierciedlające bieżący stan i kierunki rozwoju polskiej i światowej nauki o prawie, ekonomii i społeczeństwie oraz prace poruszające aktualne problemy praktyki w tych dziedzinach. Pismo skierowane jest do środowiska naukowego, praktyków oraz studentów.

„Journal of Law, Economics and Sociology” has been issued quarterly since 1921. It features articles on legal sciences, economics and sociology, as well as book reviews.

Spis treści, contents
(Rozmiar: 137.6 KB)