Kataliza heterogeniczna – wybrane zagadnienia do ćwiczeń laboratoryjnych

• Dostępność: brak w magazynie
  • ISBN: 83-232-0991-X
  • Kategoria: Chemia
  • Data wydania: 2004

Skrypt składa się z czterech części: pierwsza to krótkie kompendium wiedzy o katalizie, druga zawiera opis struktur i własności wybranych materiałów ważnych dla katalizy, w trzeciej przedstawiono niektóre procesy katalityczne, a w czwartej ćwiczenia, których wykonanie będzie zadaniem studentów. Skrypt przeznaczony dla studentów kierunków chemicznych specjalizujących się w zagadnieniach katalizy heterogenicznej.

The reader consists of four parts: part one is a brief compendium of knowledge on catalysis, the second contains a description of structures and properties of the selected materials which are important for catalysis, the third one is a description of some catalytic processes, and the fourth one is a description of exercises which have to be performed by students. The book is dedicated to students of chemistry who specialize in the problems of heterogeneous catalysis.

Napisz opinię o produkcie:Kataliza heterogeniczna – wybrane zagadnienia do ćwiczeń laboratoryjnych
Tytuł (EN) Heterogeneous catalysis - selected problems for laboratory exercises. Frist edition
Typ publikacji Podręcznik, skrypt
ISBN 83-232-0991-X