Dynamika rozwoju samodzielności dziecka w wieku przedszkolnym

Celem publikacji jest zaprezentowanie samodzielności jako zjawiska obejmującego wiele płaszczyzn funkcjonowania dziecka - od samoobsługi poprzez samodzielność w sytuacjach zadaniowych, niezależność w kontaktach społecznych, po umiejętność kierowania własnymi emocjami. Drugim zasadniczym zadaniem jest pokazanie zmian rozwojowych samodzielności dziecka w okresie przedszkolnym.Osiągnięcia dziecka przedszkolnego w tym zakresie są podstawowym warunkiem koniecznym dla rozwoju wielu innych sfer osobowości, np. sfery motywacji, sfery wolicjonalnej, adekwatnego obrazu własnej osoby itp.

Uwaga! Egzemplarze outletowe mogą posiadać zabrudzenia, wgniecenia, zagniecenia, drobne uszkodzenia!

Napisz opinię o produkcie:Dynamika rozwoju samodzielności dziecka w wieku przedszkolnym
ISBN 83-232-1619-3