Język
Nawigacja mobilna Strona główna

Rozmiar w Umyśle

Rozmiar w Umyśle

Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zaburzeń odżywiania oraz obrazu ciała i cielesności na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Rozmiar w umyśle”. To już siódma edycja konferencji, która z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Idea konferencji zrodziła się z dwóch powodów:

Pierwszy powód: tematyka której dotyczy konferencja, wciąż nie jest wystarczająco często poruszana w naukach społecznych, pomimo że zaburzenia odżywiania i obrazu ciała to problemy powszechne, jeśli nie dominujące, w naszej kulturze. Panuje niedostatek wydarzeń, miejsc i publikacji dzięki którym zarówno młodzi naukowcy, jak i praktycy mogą zdobyć lub zaprezentować aktualną wiedzę z tej dziedziny. Na konferencji goszczą więc zarówno profesjonaliści, zajmujący się problematyką zaburzeń odżywiania w swojej codziennej pracy zawodowej, jak i studenci oraz doktoranci, co stanowi ukłon w stronę wiedzy i inicjatywy naszych Koleżanek i Kolegów. Na zakończenie konferencji odbędą się warsztaty praktyczne.

Drugi powód: samodzielna organizacja konferencji jest świetnym sposobem na rozwój naukowy dla członków koła studenckiego, ponieważ daje ujście twórczej inicjatywie, a jednocześnie pozwala rozwinąć w sobie dyscyplinę i umiejętności organizacyjne. Konferencja jest całkowicie bezpłatna! Odbędzie się online, przez spotkanie w aplikacji Microsoft Teams w dniach 18-19 września 2021 roku.

Udział w konferencji można sobie zagwarantować rejestrując się wcześniej online. Więcej informacji w zakładce REJESTRACJA.

Link do konferencji: https://facebook.com/events/s/vii-ogolnopolska-konferencja-n/2787534291557337/

Link do strony internetowej Konferencji: https://rozmiarwumysle.wordpress.com/

 

 

 Zapisz się