Language
Mobile navigation Home page

Poznań Book Fair – seminars for scientific publishers

On 6th March we invite publishers of scientific and popular science books to participate in meetings for them. We will talk about how to improve a scientific presses and create ebooks for science.

 

Our speakers:

dr Ewa Rozkosz (Scholarly Communication Research Group, UAM), która specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ewaluacją nauki, w tym dokumentacją i oceną osiągnięć instytucji oraz pracowników nauki, wykorzystaniem metod naukometrycznych w ocenie oraz komunikacją naukową

Katarzyna Nakonieczna, która przez lata pracowała w Bibliotece Narodowej, zajmując się m.in. redakcją cyfrową i kierując biurem ISBN, a obecnie prowadzi firmę Metadana, upowszechniającą standaryzację na rynku wydawniczym oraz współpracuje z NASKIEM.

Tomasz Meka, absolwent informatyki na Politechnice Berlińskiej. Dla rynku książki programuje od ponad 15 lat. Stworzył i przez lata prowadził księgarnię internetową gildia.pl. Od ośmiu lat prowadzi firmę Elibri, w której zajmuje się dystrybucją informacji o książce, ale też składem książek elektronicznych. W tej chwili pracuje nad systemem pozwalającym tworzyć z jednego źródła książki drukowane i elektroniczne.

For more information click here.Sign up