XX Jubileuszowe Ogólnopolskie Sympozjum w Jeziorach

Ogólnopolskie Sympozjum w Jeziorach jest cyklicznie organizowaną konferencją przez Naukowe Koło Chemików Wydziału Chemii UAM w Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach. Konferencja ta ma miejsce niespełna 20 km od Poznania na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Pierwsze tego typu Sympozjum odbyło się w marcu 2006 roku. Od tamtej pory członkowie NKCh UAM oraz przedstawiciele ośrodków naukowych z innych miast Polski regularnie spotykają się w Jeziorach dwa razu w roku, wiosną i jesienią, aby wygłosić swoje prezentacje, podzielić wiedzą i dokonaniami naukowymi oraz spędzić miło czas. W tym roku w dniach 20-22 października będzie miała miejsce już XX, jubileuszowa edycja Sympozjum. Nad tegoroczną edycją Sympozjum patronat honorowy obejmie Dziekan Wydziału Chemii UAM prof. dr hab. Henryk Koroniak.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 12.10.2017r., a czas na przesłanie abstraktów macie do 13.10.2017r.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.nkch.amu.edu.pl.