Wydarzenia 2011
6 XII 2011r., godz. 17.00, Biblioteka Uniwersytecka, ul. Ratajczaka 38/40
Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2011 r. (wtorek) o godz. 13.30 w sali 327 (Collegium Maius), Poznań, ul. Fredry 10. Uprzejmie zapraszamy na promocję książki Jacka Brzozowskiego "Odczytywanie romantyków (2). Dwadzieścia dwa szkice i notatki o Mickiewiczu, Słowackim i Norwidzie" z udziałem prof. Jerzego Fiećki
24-27 listopada 2011 r. Zamek Królewski w Warszawie, Arkady Kubickiego
Książki Wydawnictwa Naukowego UAM z zakresu filmoznawstwa będzie można nabyć w promocyjnych cenach na konferencji naukowej nt. „Nowy realizm? – między kinem faktów a kinem fikcji. Tendencje w filmie fabularnym i dokumentalnym pierwszej dekady XXI wieku”. Konferencja odbędzie się 17 i 18 listopada 2011 roku, w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, w Sali pod Zegarem (II piętro). Serdecznie zapraszamy!
Publikacje Wydawnictwa Naukowego UAM były prezentowane na Konferencji Naukowej „Fenomen muzyki”, która odbyła się w dniach 7-8 listopada 2011 roku w sali XVII Collegium Minus na ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.