Konkursy Poznańskich Targów Książki 2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów:

Konkurs na Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz o Nagrodę JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Konkurs na Najlepszą Książkę Popularnonaukową o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania

Konkurs o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. Księdza Edwarda Pudelki.

Do udziału w konkursie mogą zostać zgłoszone książki wydane  w 2019 roku oraz w pierwszym kwartale 2020 roku

Zgłoszenia dokonuje Wydawca publikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego (załączniki)

Termin nadsyłania zgłoszeń oraz zgłoszonych książek:
10 lutego 2020.

Zgłoszenia można przesyłać również drogą e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.