X jubileuszowa konferencja z cyklu MEDIA A EDUKACJA pod hasłem: Człowiek - mediakreator

Zapraszamy do udziału w dziesiątej, jubileuszowej konferencji z cyklu MEDIA A EDUKACJA, tym razem pod hasłem: Człowiek - mediakreator, która odbędzie się w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 17-18 września 2018 roku. Tegoroczna konferencja dotyczy roli człowieka zanurzonego w świecie mediów: Czy jest on kreatorem rzeczywistości medialnej, jej biernym odbiorcą czy może mediasterowną marionetką? Czy potrzeba współtworzenia przestrzeni medialnej zmienia się wraz z wiekiem lub doświadczeniami? Kim staje się człowiek w obliczu sztucznej inteligencji? Jak wygląda jego edukacja? Czy wreszcie – jakie znaczenie dla uczenia się ma tworzenie komunikatów medialnych?

Podczas konferencji będzie można nabyć tematyczne książki Wydawnictwa Naukowego UAM w promocyjnych cenach.

Szczegółowe informacje wraz z programem znajdują się na stronie: http://edunet.home.amu.edu.pl/