Konferencja „Dar zabawy - Koncepcja pedagogiczna Friedricha Froebla w edukacji przedszkolnej"

19 listopada o godz. 9.00 (ul. Szamarzewskiego 89, Aula bud. D) rozpocznie się konferencja organizowana pod patronatem Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych prof. zw. dr. hab. Zbyszko Melosika „Dar zabawy - Koncepcja pedagogiczna Friedricha Froebla w edukacji przedszkolnej" przez Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP Oddział Poznański oraz Zakład Edukacji Elementarnej i Terapii Pedagogicznej UAM.

Na konferencji będzie można nabyć książki Wydawnictwa Naukowego UAM z zakresu psychologii i pedagogiki w cenach promocyjnych.

Z tej okazji również nasze Wydawnictwo prezentuje TABLIT. Innowacyjny program wychowania przedszkolnego.

Strona internetowa programu: http://tablit.wa.amu.edu.pl

Publikacja DARMOWA w wersji elektronicznej - ebook (PDF) tutaj